Trwa przygotowywanie oferty...
Może to zająć 15-30 sekund.

Trwa przekierowanie do bezpiecznych płatności PayU.
Proszę czekać...

Polisowy blog

OC w życiu prywatnym ratunkiem za nieodśnieżony chodnik

Gdzie poszkodowany przechodzień może szukać pomocy?
18 styczeń 2017
OC w życiu prywatnym ratunkiem za nieodśnieżony chodnik Gwałtowne opady śniegu, gołoledź, skoki temperatur – taka konfiguracja zjawisk atmosferycznych zimą sprawia, że poruszanie się na zewnątrz jest znacznie utrudnione. Jeśli w porę nie zadziałają służby porządkowe, łatwo o upadek na śliskim chodniku i w konsekwencji poważny uraz czy złamanie. Tylko kto za to odpowie?

Ubezpieczenie nieruchomości zimą

Jak chronić domowy budżet przed śniegiem, pożarem i mrozem?
17 styczeń 2017
Ubezpieczenie nieruchomości zimą Zagrożenia, jakie czyhają na nieruchomość w porze zimowej wcale nie są mniej niebezpiecznie od powodzi czy uderzenia pioruna występujących podczas miesięcy cieplejszych. Czy istnieje sprawdzony sposób na dobranie polisy mieszkaniowej, tak aby chronić mienie jak najskuteczniej?

Zalane mieszkanie a brak ubezpieczenia

Kiedy przyda się polisa mieszkaniowa od zalania?
05 styczeń 2017
Zalane mieszkanie a brak ubezpieczenia Mieszkanie w bloku posiada liczne zalety jak choćby zintegrowany system grzewczy, który eliminuje konieczność posiadania pieca i dbania o opał. Jednak lokatorzy powinni też liczyć się z zagrożeniami jak choćby zalanie wodą sąsiada przez nieszczelne rury czy pęknięty wężyk od pralki.
06 grudzień 2016
Panaceum na spokojny sen? Dobry materac i dobre ubezpieczenie Piękny i wygodny dom to nie wszystko. Do pełnego komfortu potrzebna jest jeszcze polisa, która gwarantuje sprawną likwidację ewentualnej szkody. Mając taką, każdą chwilę można spędzić nie martwiąc się o dom czy mieszkanie.

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś odpowiedniego ubezpieczenia lub masz dodatkowe pytania?
Wypełnij formularz - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Imie


Numer telefonu


Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych oraz na kontakt ze strony Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu (51-319) przy ul. Sycowskiej 44, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych. Pokaż pełną treść zgody
Szybki kontakt
Zamknij
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.